Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Eigen strand Strandtoegang | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Saquarema te genieten, verblijf in Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema, gelegen binnen 3 km afstand van het strand Itaúnas en binnen 10 minuten wandelafstand van Canhao-plein. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zaken of vrije tijd.
Gasten van dit 1-badkamer appartement kunnen het centrum van Saquarema bereiken met een wandeling van 15 minuten en Vila Beach bezoeken, op slechts 650 meter afstand. Op een klein stukje lopen van 1-slaapkamer Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema vindt u Barrinha Beach.
Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement. Bovendien vindt u toiletartikelen en badlakens in de badkamer.
Gasten die verblijven in Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema kunnen gebruik maken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei. De Cabo Frio luchthaven is ook gemakkelijk te bereiken binnen 53 minuten rijden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Prainha631 km
- Onze Lieve Vrouwe van Nazareth-kerk706 km
- Nossa Senhor de Lourdes Grotto864 km
- Praia da Vila355 km
- Vila Beach296 km
- Praia de Itauna783 km
- Praça dos Pescadores498 km
- Barrinha Beach795 km
- Centro816 km
- Luchthavens
- Luchthaven Cabo Frio55 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema.
Als gasten bij Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Saquarema bezoeken, Canhao-plein (800 m) en het Praia de Itauna, gelegen op 25 minuten wandelafstand ervandaan. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema naar het stadscentrum te komen. - ❓
Heeft Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema een internetverbinding?
Ja, Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema is voorzien van draadloos internet in openbare gebieden. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento Premium Na Praia Da Vila Em Saquarema.